Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí

Vítejte!

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a programů mysli a učitelkou meditace.

Pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent či dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se.

Při své práci využívám svůj dar vnímání jemnohmotných energií a světů, andělů, duší a energetického pole člověka.


fotoprofi2Meditaci se věnuji již téměř 20 let
a stala se mou neoddělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem.
Díky ní jsem našla samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši. 


Můžu nyní říct, že si vědomě tvořím svůj život, rozumím jeho zákonitostem a přetvářím si jej podle svých přání a snů.

Své zkušenosti a dary předávám prostřednictvím terapií, meditací, kurzů a konzultací. 

Vytvořila jsem i stránky www.skolameditace.cz, kde nabízím online řízené meditace na různá témata, online kurz meditací a Online kurz Proměna života.

Ze zkušenosti s klienty vím, že často stačí jedno sezení a začnete vnímat změny, vše vám zapadne do skládanky vašeho života, porozumíte souvislostem z minulosti a budete cítit příval energie.

Mohu vám pomoci s těmito problémy:

  • jste vyčerpaní, bez energie, cítíte prázdnotu a nevidíte smysl života
  • máte zdravotní problémy a hledáte cestu k uzdravení
  • řešíte problémy ve vztazích s partnerem, v rodině nebo práci
  • vaše děti mají strachy nebo nerozumíte jejich chování a chcete jim pomoci
  • stojíte před důležitým rozhodnutím a nevíte kudy dál (v osobních, pracovních, životních či jiných tématech)
  • chcete zjistit své poslání, dary, talenty a co je záměr a poslání vaší duše
  • chcete propojit se svými anděly, naučit se využívat jejich pomoc a léčení

Konzultace tématu nebo problému obvykle trvá 1 hodinu. Terapie a zpracování problému obvykle trvá 2,5 - 3 hodiny. S klienty vždy na začátku konzultuji jejich časové možnosti.

Těším se na společné objevování a tvoření.

S láskou  Katka

Akce

Online kurz
ARCHANDĚLSKÉ MEDITACE

Chcete se naučit komunikovat s anděly a archanděly, slyšet jejich vedení a naučit se je využívat ve svém životě? Nebo už dlouho řešíte nějaké téma a neumíte si sami pomoci?

Online kurz
PROMĚNA ŽIVOTA

Pro ty, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů svého vnitřního světa a programů mysli, odstranit bloky a začít proměňovat a uzdravovat svůj život.

meditujicikurz3

Blog

Zamiluj se do sebe a tvé vztahy rozkvetou

Neustále se přizpůsobujete druhým, děláte vše možné i nemožné, aby jste se ostatním zalíbili. Přesto se vám nedaří…

Probuzení duše

Dnešní doba je čím dál rychlejší a člověk už nemá čas vnímat sám sebe, své pocity, co…

Andělé a jejich pomoc v životě

Andělé jsou jemnohmotné světelné bytosti, které nemají fyzické tělo, žijí ve Světle a Lásce a jsou v…

Léčivá meditace ZDARMA

Připravila jsem pro vás 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. Ať je vám k užitku!

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí

Co o mých službách říkají klienti

Milá Katko, vím už nějakou dobu, že moje duše volá po cestě, která je mi určena. Některé věci, které procházejí mým životem mě přibrzdily nebo ba naopak mi došlo, že bych za ně měla hodně děkovat. Jsem pod velkým vlivem stresu a osud mě k Vám přivedl tak, jak měl. Setkání bylo naprosto úžasné. Skoro by nestačily ani ty 3 hodinky. Během meditace jsem si uvědomila – doťukla věci, které mám nejvyšší čas vyřešit, aby se mi otevřela moje cesta. Pod Vašim úžasným vedením mi došlo, jak se opakuji věci z minulosti bez ukazování na někoho jiného, ale hledání v sobě. Děkuji Vám za toto všechno – rychlou pomoc, vzkaz určený pro mě, úžasnou empatii...Váš dar naslouchaní, vnímání, porozumění a hlavně nasměrování. S láskou, pokorou a úctou k Vám, Ilonka

Ilona Hláčiková

Katko, moc děkuji za vše. Po prvním sezení jsem odcházela sice ubrečená, ale spokojená a uvnitř jsem cítila mír a klid. Následná koupě kurzu meditace mi umožňuje tuto vnitřní pohodu mít častěji a častěji 🙂 Taky chci poděkovat za citlivý přístup při setkání s dcerou, které se u Vás hodně líbilo a už se těší na další setkání. Ať se Vám daří co nejlépe!

Marcela

Dobrý den Katko, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za pondělní sezení s Vámi. Velmi mě překvapilo, co jste se mnou dokázala. Zatím stále cítím klid a hlavně moc krásně spím... 🙂 což je naprosto úžasný. Včera jsem si pustila Vaši meditaci, ale to mi ještě nejde, myšlenky stále někam utíkají a nedají se zklidnit. Ale budu to určitě zkoušet a až to zvládnu tak si zakoupím on-line kurz meditace. Mějte se moc krásně a opravdu strašně moc děkuju!!! Renata

Renata Hájková

Dobrý den jmenuji se Markéta mám dětskou mozkovou obrnu, na internetu jsem našla Vaši meditaci a daří se mi pří meditaci uvolnit. Tak jsem ráda protože se mi to pořadně nikdy nepodařilo. díky Vaši meditaci se cítím dobře, Mějte se hezky, hezké dny

Markéta Ryšková Bzenec

Díky za odhalení mých strachů, pomoc při odpoutávání se od starých věcí a udělání místa pro věci nové. Konečně se v mém životě něco hnulo a já cítím, že jsem na dobré cestě. Za to vděčím tobě! Děkuju a přeji spoustu spokojených duší.

Julie Šimečkovámanažerka