Zklidňující meditace ZDARMA

Zde si můžete stáhnout 14ti minutovou řízenou meditaci, která vám pomůže uvolnit své tělo, zklidnit mysl a propojit se svou vnitřní silou.

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí

Vítejte!

Jsem průvodkyní vnitřním světem podvědomí a programů mysli.

Naučím vás meditaci a pomohu vám objevit sám/sama sebe, kdo opravdu jste, co je vaše poslání, talent či dar. Najdete tak svou cestu k prožívání radosti, tak abyste se cítili celiství a uzdravili se.

Při své práci využívám svůj dar vnímání jemnohmotných energií a světů, andělů, duší a energetického pole člověka.

11801305_10204863546528532_980538495_oMeditaci se věnuji již téměř 20 let a stala se mou neoddělitelnou součástí a průvodcem na cestě životem. Díky ní jsem našla samu sebe, kým opravdu jsem, co je mým posláním, talentem i darem a uzdravila mé tělo i duši. 


Můžu nyní říct, že si vědomě tvořím svůj život, rozumím jeho zákonitostem a přetvářím si jej podle svých přání a snů.

Své zkušenosti a dary předávám prostřednictvím terapií, meditací a konzultací. 

Vytvořila jsem i stránky www.skolameditace.cz, kde nabízím online řízené meditace na různá témata a online kurz meditací.

Ze zkušenosti s klienty vím, že často stačí jedno sezení a začnete vnímat změny, vše vám zapadne do skládanky vašeho života, porozumíte souvislostem z minulosti a budete cítit příval energie.

Mohu vám pomoci s těmito problémy:

  • jste vyčerpaní, bez energie, cítíte prázdnotu a nevidíte smysl života
  • máte zdravotní problémy a hledáte cestu k uzdravení
  • řešíte problémy ve vztazích s partnerem, v rodině nebo práci
  • vaše děti mají strachy nebo nerozumíte jejich chování a chcete jim pomoci
  • stojíte před důležitým rozhodnutím a nevíte kudy dál (v osobních, pracovních, životních či jiných tématech)
  • chcete zjistit své poslání, dary, talenty a co je záměr a poslání vaší duše
  • chcete propojit se svými anděly, naučit se využívat jejich pomoc a léčení

Konzultace tématu nebo problému obvykle trvá 1 hodinu. Terapie a zpracování problému obvykle trvá 2,5 - 3 hodiny. S klienty vždy na začátku konzultuji jejich časové možnosti.

Těším se na společné objevování a tvoření.

S láskou  Katka

meditujicikurz3

Blog

girl-358771_1280

Naslouchej své intuici a nech se vést

Také vás život zkouší, jestli dáte na svůj vnitřní hlas nebo se necháte přesvědčit okolím o jejich…

tloustka

Tloušťka nebolí

…mi říkával můj muž, když jsem se trápila se svými tukovými polštáři. V tu chvíli mi v…

mom-1312755_1920

Jsme tu pro sebe navzájem

Rodiče často vnímají přípravu a příchod miminka jako období, kdy je potřeba věnovat veškerou pozornost na vytvoření…

Léčivá meditace ZDARMA

Připravila jsem pro vás 16ti minutovou léčivou meditaci, která vám může pomoci uvolnit se, zrelaxovat, poléčit své vnitřní bolístky a nabrat novou energii. Ať je vám k užitku!

Tuto meditaci si stáhlo již 0 lidí

Co o mých službách říkají klienti

Dobrý den Katko, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za pondělní sezení s Vámi. Velmi mě překvapilo, co jste se mnou dokázala. Zatím stále cítím klid a hlavně moc krásně spím... :) což je naprosto úžasný. Včera jsem si pustila Vaši meditaci, ale to mi ještě nejde, myšlenky stále někam utíkají a nedají se zklidnit. Ale budu to určitě zkoušet a až to zvládnu tak si zakoupím on-line kurz meditace. Mějte se moc krásně a opravdu strašně moc děkuju!!! Renata

Renata Hájková

Dobrý den jmenuji se Markéta mám dětskou mozkovou obrnu, na internetu jsem našla Vaši meditaci a daří se mi pří meditaci uvolnit. Tak jsem ráda protože se mi to pořadně nikdy nepodařilo. díky Vaši meditaci se cítím dobře, Mějte se hezky, hezké dny

Markéta Ryšková Bzenec

Díky za odhalení mých strachů, pomoc při odpoutávání se od starých věcí a udělání místa pro věci nové. Konečně se v mém životě něco hnulo a já cítím, že jsem na dobré cestě. Za to vděčím tobě! Děkuju a přeji spoustu spokojených duší.

Julie Šimečkovámanažerka

Na Katku jsem se obrátila s prosbou o pomoc a terapii. Navedl mě k ní určitě můj Anděl strážný proto, abych s ním navázala lepší komunikaci. Katka mi moc pomohla, protože má dar podívat se do programů mysli, které nás řídí a omezují. Jasně uviděla, co potřebuji změnit a pomohla mi se zorientovat, něco očistit a poléčit a nabídla možnost dalšího vedení. Výhodou je, že s Katkou mohu pracovat přes skype a díky tomu, že Katka pracuje s duchovními sférami, tak vím, že mě "vidí" i na dálku. Důležité pro mě je, že Katka je žačkou Ernestíny Velechovské, které důvěřuji, a tak vím, že se i na Katku mohu zcela spolehnout:) Způsob Katčiny práce je velmi příjemný, jemný a citlivý, zároveň vemi prakticky orientovaný.

Mirka Horákovápsycholožka a numeroložka

Milá Katko, děkuji za Tvou uzdravující a uklidňující meditaci. Unáší nás na vlnách Tvého příjemného hlasu a mohla jsem si tak užít sebe-léčení, sebe-přijetí a sebe-lásku. Meditace přináší pokoj, lásku a radost ze života. Načerpala jsem síly a báječně si odpočinula. Katko, děkuji a přeji hodně dalších usmívajích se a spokojených meditujících….

Monika Tesařová

Před domluvenou schůzkou, jsem neměla tušení, co mne vlastně čeká a hned první setkání s tebou ve mně probudilo zvláštní klid a vyrovnanou energii. Cítila jsem se jako doma, jako když najdete samu sebe. Někde uvnitř jsem měla silný pocit, že "nejsem sama", že jsem mezi svými. Vedení v meditaci bylo úžasné a osvobozující. Otevřelo mi to cestu k sobě a ukázalo směr. Vím, že tě mohu kdykoli oslovit a vrátit se pro radu. Jsi úžasná :) Děkuji.

Monika Kautskáinstruktorka Power Yogy

Katka mi poprvé pomohla před lety, když jsem čekala první dítě. Trpěla jsem v té době bolestmi hlavy, byly urputné a úplně mě vyřazovaly z provozu. Katka mě navedla do meditace, našly jsme příčinu a bolesti zcela vymizely. Zázrak v praxi. Nedávno jsem se ke Katce opět vrátila. Tentokrát už v doprovodu svého třetího dítěte, 2 měsíce starého. Probrala jsem s ní, co mě žere a užírá, potom jsme se pustily do další meditace. Katka mě vždy vede velice citlivě, meditace jsou úžasně hluboké, silné, navíc překvapivě dlouhé, aniž by mi to bylo nepohodlné. Navíc u toho dokáže houpat mého syna, aby vydržel spát. :) Odcházím plná energie, optimismu. A pokud se poté vynoří nějaký problém, vede mě dál i přes emaily. Děkuju!

Lucie E. s 3 dětmi na mateřské